lador

Lador KERATIN LPP SHAMPOO 530ml

Lek 2,190

 

Shampoja LA'DOR KERATIN LPP përmban keratine të hidrolizuar, proteina të grurit të hidrolizuar dhe mëndafsh të hidrolizuar, të cilat sigurojnë ushqyerje të pasur me proteina, hidratojnë, rikthejnë elasticitetin e flokëve, parandalojnë thyerjen dhe demtimin. Permban vaj avokado, eukalipt, baobab, kamelia, vaji jojoba që lejojnë larjen dhe njekohesisht hidratimin e flokëve me një shkumë të pasur dhe të butë.

Shampo përmban 10 lloje të vajrave bimore: jojoba, avokado, eukalipt, baobab, argan, kastor, lule kamelie + proteina shumë të ngopura + kolagjen + proteina mëndafshi. Ata kanë një efekt pastrimi të thellë dhe ofrojnë kujdes të plotë të flokëve.
Shampo ka një mjedis alkalik neutral, i përshtatshëm për flokë të varfëruar, të thatë të dëmtuar nga kaçurrela, lyerja, trajtimi termik. Normalizon balancën hidro-lipidike me 10 lloje vajrash bimore, keratin dhe proteina mëndafshi.


 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi