lador

Lador KERATIN LPP SHAMPOO 150ml

Lek 1,190

 

Shampoja LA’DOR KERATIN LPP përmban keratine të hidrolizuar, proteina të grurit të hidrolizuar dhe mëndafsh të hidrolizuar, të cilat sigurojnë ushqyerje të pasur me proteina, hidratojnë, rikthejnë elasticitetin e flokëve, parandalojnë thyerjen dhe demtimin. Permban vaj avokado, eukalipt, baobab, kamelia, vaji jojoba që lejojnë larjen dhe njekohesisht hidratimin e flokëve me një shkumë të pasur dhe të butë. Falë përmbajtjes së mëndafshit të hidrolizuar, krijon një film mbrojtës në sipërfaqen e flokëve. Parandalon zbokthin dhe i mban flokët me shkëlqim dhe të fortë falë përbërësve ushqyes bimor. Shampoja LA’DOR KERATIN LPP nuk përmban silikone, sulfate, paraben, ngjyra artificiale dhe përbërës të tjerë të dëmshëm.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi