Glowyskinshop.com

Lador hydro LPP treatment 530ml

Lek 2,490

Trajtimi LA’DOR Hydro LPP është një produkt që mund të përdoret çdo ditë, dhe rekomandohet veçanërisht para ose pas ngjyrosjes ose trajtimeve kimike për të parandaluar dëmtimin dhe për të siguruar kujdesin e flokëve si nga sallonet  profesionale.


Falë vlerës së pH prej 5.5, trajtimi hidro me keratin ruan ekuilibrin natyror të aciditetit të flokëve dhe kokës. E pasur me proteina, vajra bimorë, kolagjen të hidrolizuar dhe panthenol, ajo hidraton, ushqen dhe riparon intensivisht flokët e dëmtuar nga ngjyrosja, trajtimet kimike, nxehtësia dhe ekspozimi ndaj rrezeve UV, dhe si rezultat përfundimtar i bën flokët të shëndetshëm, elastik, me shkëlqim dhe të butë.

Maska përmban një kompleks unik të bazuar në kolagjenin e hidrolizuar, vaj ulliri dhe jojoba, si dhe ekstrakt karrote. Për shkak të përmbajtjes së lartë të vitaminave dhe shumë lëndëve të tjera ushqyese në këta përbërës, flokët bëhen më elastikë, të lëmuar dhe me shkëlqim, të mbushur me lagështi.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi