Glowyskinshop.com

Lador HERBALISM TREATMENT 150ML

Lek 1,390

Lador Herbalism Treatment është një trajtim restaurues i flokëve me 7 lloje ekstraktesh bimore dhe 20 lloje aminoacide të kombinuara për të ushqyer flokët e dëmtuar dhe të dredhur.

Konsistenca e tij paksa e ngjashme me xhel ndihmon që lëndët ushqyese të përthithen shpejt në flokë dhe ti bëjnë ato të butë si mëndafsh. Vaji bimor natyral (vaji i kamellisë, vaji i farave të rrushit dhe vaji i arganit) i jep një shkëlqim natyral shtesë dhe ndihmon flokët të ruajnë butësinë e tyre.

 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi