Glowyskinshop.com

Lador - Herbalism Shampoo 150ml

Lek 1,390

Një shampo e butë që qetëson dhe pastron butësisht papastërtitë në lëkurën e ndjeshme të kokës pa irrituar.

Formula me pH të ulët mbron barrierën e lëkurës së kokës për të rivendosur një ekuilibër të shëndetshëm. Eshte i mbushur me ekstrakte bimore për të forcuar floket e dobët duke lehtësuar rënien e flokëve. Përmban 20 lloje të aminoacideve për të ushqyer flokët e dëmtuar. Pa paraben, silikon, sulfate dhe ngjyrues artificial.

Si të përdorni:

1. Aplikoni një sasi të moderuar në flokë të lagur.

2. Masazhojeni butësisht në flokë dhe në skalpin e kokës për të bërë shkumë.

3. Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi