Glowyskinshop.com

Lador HAIR ESSENCE PERFECT HAIR THERAPY 160ml

Lek 2,490
Riparim dhe mbrojtje intensive për flokët e thatë dhe të dëmtuar.
La'dor ECO Perfect Hair Therapy krijon një shtresë mbrojtëse të padukshme në flokë, e cila nuk rëndon apo yndyros, por mbron flokët nga humbja e lagështirës, ​​dëmtimi dhe ndikimet agresive mjedisore.
Përbërja e produktit përfshin: vaj argani, proteina mëndafshi, vitamina, një kompleks aminoacide, peptide dhe keratinë mëndafshi.
Vaji i arganit - ka një efekt hidratues dhe ushqyes, nxit rigjenerimin e lëkurës, eliminon zbokthin, hidraton lëkurën e kokës, stimulon rritjen e flokëve, rikthen strukturën e flokëve, parandalon rënien e flokëve, trajton majat e çara.
Proteinat e mëndafshit - rikthen flokët e dëmtuar, mbrojnë nga ndikimet e jashtme, mbrojnë flokët nga humbja e lagështirës, ​​i bëjnë më të lëmuar, më të butë dhe me shkëlqim.
Vitamina E - rikthen strukturën e flokëve, eliminon majat e çara, i bën flokët të shëndetshëm dhe të bukur. Produkti nuk përmban alkool dhe nuk i tha ato.
Mënyra e përdorimit: Tundeni produktin dhe aplikojeni në flokë të larë dhe të tharë përgjatë gjithë gjatësisë, duke u tërhequr nga rrënjët me 5-10 cm.Mos e shpëlani!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi