lador

Lador anti-yellow shampoo 300ml

Lek 2,190Shampoja Anti Yellow nga Lador eshte  krijuar posaçërisht për biondet. Kjo shampo do të ndihmojë në eliminimin e ngjyres se verdhe te flokëve, duke u dhënë atyre një hije më platin. Veprimi i shamponit sigurohet nga pigmenti i veçantë vjollcë që është pjesë e produktit, i cili është krijuar për të neutralizuar ngjyren e verdhë dhe të bakrit të flokëve.

-Shampoja jo vetëm që ndihmon në eleminimin e ngjyres se verdhe por gjithashtu ka një funksionalitet të gjerë.
-Ndihmon për të mbajtur ngjyrën e flokëve të ndritshme duke mos lejuar zbehjen e ngjyres dhe gjithashtu parandalon ndryshimin dhe errësimin e tonit të flokëve.
-Formula e shampos ushqen intensivisht, hidraton dhe rikthen strukturën e shendetshme te flokëve të dëmtuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi