Glowyskinshop.com

Lador Anti Dandruff Shampoo 530ml

Lek 2,490
Shampo kundër zbokthit me aciditet të ulët shëron në mënyrë efektive lëkurën e kokës të ndjeshme dhe të irrituar, lehtëson kruajtjen dhe forcon flokët, duke parandaluar rënien e tyre. Për shkak të përbërësve aktivë ka një efekt të lehtë freskues dhe ftohës, zgjat ndjenjën e pastërtisë dhe freskisë së flokëve.
Përfitimet e përdorimit:
Shampo eliminon në mënyrë të përkryer zbokthin dhe qetëson lëkurën e kokës të ndjeshme dhe të irrituar;
Përbërja përfshin një sërë barërash dhe përbërës mjekësorë që sigurojnë aciditet të ulët pH 4.5 ~ 5.5;
Me përdorim të rregullt, shampo lufton kundër infeksioneve kërpudhore të lëkurës, zbokthit dhe ekzemës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi