Glowy Skin Albania

Lador ACV Vinegar Shampoo 430ml

Lek 2,490

Shampo nga Lador ACV me uthull është një shampo për pastrim të thellë të flokëve dhe kokës, që i lë flokët dhe lëkurën e kokës të ndjehen të freskët në çdo përdorim.
Pse uthulla e mollës?: Uthulla e mollës dhe ekstrakti i mollës janë veçanërisht efektive në pastrimin e thellë dhe neutralizimin e erës së flokëve. Ai redukton grumbullimin e sebumit në lëkurën e kokës dhe gjurmët e papastërtive të ngulitura në flokë, duke përfshirë grumbullimin e produkteve për stilimin e flokëve, për të rimbushur lagështinë dhe për të transformuar floket e demtuar dhe të thatë duke i bërë më të butë dhe më me shkëlqim. ACV është gjithashtu i pasur me proteina dhe
ekstrakt i fermentit të majave për t'i lënë flokët tuaj të butë dhe me më pak ngatërrime.
Kësaj shampo i janë shtuar 16 lloje ekstraktesh bimore me përmbajtje të lartë vitaminash për të ushqyer flokët. Kjo shampo me pH të balancuar (pH 5.0) është pa parabene, sulfate, ngjyra artificiale, produkte shtazore, vajra minerale, vajra esencialë dhe silikon. Dhe është gjithashtu cruently free.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi