Glowy Skin Albania

La’dor Snail Sleeping Hair Ampoule 20ml

Lek 390

LADOR Snail Sleeping Hair Ampoule eshte nje serum-maske gjumi, intense, me baze ujore, ideale per flokun e demtuar. Ky produkt mbron dhe rigjeneron strukturen e flokut duke e lene flokun te bute. Ingredientet ushqyes e bejne flokun te lehte per t'u krehur, eleminojne elektricitetin dhe i japin shkelqim. Mucina e kermillit ne perberje rigjeneron shpejt flokun e demtuar. Nuk krijon ndjesine e yndyres ne floke dhe nuk i humbet volumin.

I pershtatshem per floke te thate, te demtuar dhe te lyer.

Perfitimet e produktit:

  • hidratim i thelle
  • riparues
  • ndricues
  • zbutes

 

Perdorimi:

Aplikohet ne te gjithe gjatesine e flokut, ne floke te thate ose te njome dhe lihet deri ne larjen tjeter. Nuk kerkon shpelarje. 

 

 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi