Glowyskinshop.com

Lador Keratin Power Glue 150gr

Lek 2,290

Jarga e kërmillit për flokët tuaj? Po!

Këtu është një sekret: Gratë koreane u japin flokëve të tyre të njëjtën sasi dashurie si lëkura e tyre, që do të thotë se produktet koreane të flokëve shpesh janë të mbushura me të njëjtët përbërës novatorë që gjenden në produktet e kujdesit të lëkurës.

Ky thelb i flokëve përmban mukinë kërmilli që punon për të forcuar fijet dhe për të mbuluar flokët me mbrojtje shtesë nga dëmtimet e nxehtësisë. Keratina ndihmon në rikthimin e proteinave në flokë të dëmtuara nga trajtimet kimike ose nxehtësia, ndërsa vaji i farave të moringës dhe kolagjeni ndihmojnë në ndërtimin e fijeve të flokut për shkëlqim dhe butësi shtesë. Si rezultat, flokët tuaj duken më të shëndetshëm, më elastikë dhe më rrezatues, duke u krehur dhe stiluar më lehtë.

Përfitimet e përdorimit:
-Përbërje e shkëlqyer natyrore e bazuar në kolagjenin e hidrolizuar dhe keratinën;
-Efekt i shpejtë në vetëm një përdorim;
-Serumi mbron flokët nga tharja dhe efektet e dëmshme të mjedisit;
-Ka një efekt kumulativ me përdorim të rregullt.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi