Glowyskinshop.com

KWAILNARA Strawberry Milk Body Lotion 560g

Lek 1,490 Lek 2,190
Ky locion trupi i lehtë përthithet lehtësisht në lëkurë për të dhënë hidtarion afatgjatë pa lënë mbetje ngjitëse.
Formuluar me ekstrakt luleshtrydhe dhe pelte mbretërore për të ndihmuar në ushqimin dhe zbutjen e lëkurës. Ekstrakti i luleshtrydhes dhe proteina e qumështit rimbushin vitalitetin në lëkurën e trupit dhe zbut strukturën e lëkurës së trupit pa ndjesi ngjitëse.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi