Glowyskinshop.com

KWAILNARA Strawberry Milk Body Cleanser 560g

Lek 1,490 Lek 2,190
Një larës trupi i pasur me perberes kryesor luleshtrydhen, që e lë lëkurën jashtëzakonisht të hidratuar, të butë dhe me aromë të këndshme. Ky pastrues natyral i trupit përmban ekstrakt luleshtrydhe, kjo do t'i sigurojë lëkurës tuaj vitalitet dhe një shkëlqim të shëndetshëm. Flluska e butë do të pastrojë butësisht dhe do të largojë papastërtitë nga lëkura juaj. Do të lërë lëkurën tuaj të ndjehet e pastër, e freskët dhe e bute.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi