Glowyskinshop.com

KWAILNARA Melon Milk Body Lotion 560g

Lek 1,490 Lek 2,190
Locion Trupi nga Kwailnara Melon Milk  është një locion i butë trupi me një aromë të ëmbël pjepri për ta lënë trupin tuaj të hidratuar dhe me erë të këndshme. Locion trupi i pasuruar me përbërës rigjallërues të lëkurës si ekstrakt pjepri dhe pelte mbretërore. Lëkura juaj do të bëhet e butë dhe rrezatuese. Proteinat ushqyese të qumështit forcojnë barrierën e lagështisë dhe mbështesin shëndetin e lëkurës tuaj. Për rezultate më të mira, mund të përdorni locionin e trupit pas pastruesit të trupit Welcos Kwailnara Melon Milk  për një lëkurë të butë, të hidratuar dhe me erë të ëmbël pas çdo dushi.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi