Glowyskinshop.com

KWAILNARA Melon Milk Body Cleanser 560g

Lek 1,490 Lek 2,190
Ky pastrues trupi me qumësht pjepri do të largojë butësisht papastërtitë nga lëkura juaj. Duke ju lënë të ndiheni të pastruar, të rifreskuar dhe të pastër. Formuluar me ekstrakt pjepri për të ndihmuar në zbutjen dhe hidratimin e lëkurës. 
Flluskat e qumështit të mëndafshta pastrojnë mbetjet e lëkurës së trupit dhe e bëjnë lëkurën tuaj të pastër dhe me arome qe do ushqeje shqisat tuaja per nje kohe te gjate.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi