Glowyskinshop.com

KWAILNARA Coffee Milk Body Lotion 560g

Lek 1,490 Lek 2,190
Locion Trupi me Qumësht Kafeje Welcos Kwailnara është një locion i butë trupi që zgjon lëkurën dhe e hidraton atë thellësisht. Ekstrakti i kafesë dhe kafeina rigjallëron lëkurën duke përforcuar pengesën e lagështisë. Një erë e thellë kafeje e lë trupin tuaj me erë të këndshme ndërsa përbërësit si mjalti dhe pantenoli e lënë lëkurën tuaj të butë dhe të lëmuar. Vazhdimi i përsosur i pastruesit të trupit me qumësht me kafe Welcos Kwailnara për ta bërë lëkurën tuaj të ndihet e hidratuar dhe të ketë erë të mrekullueshme pas çdo seance dushi.


Përbërësit që duam:

Kafeina: Kafeina stimulon qarkullimin e gjakut në enët e gjakut dhe ka aftësi antioksiduese.
Mjalti: Mjalti është hidratues dhe qetësues dhe ka veti të rëndësishme antibakteriale dhe anti-mykotike.
Panthenol: Një provitaminë me aftësi hidratuese, hidratuese, që ka veti anti-inflamatore dhe mbrojtëse. Ndihmon në parandalimin e acarimit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi