Glowyskinshop.com

KWAILNARA Coffee Milk Body Cleanser 560g

Lek 1,490 Lek 2,190

Welcos Kwailnara Coffee Milk Body Cleanser është një pastrues i butë për trupin me qumësht që do t'i lërë lëkurës tuaj një aromë të këndshme si kafeja dhe do të ndihet i freskët dhe i pastër. Ekstrakti i kafesë dhe kafeina i japin energji lëkurës dhe e rigjallëron atë. Proteinat ushqyese të qumështit dhe pelte mbretërore mbështesin shëndetin e lëkurës tuaj dhe japin vitamina. Lëkura juaj do të ndihet e hidratuar dhe e bute pas çdo larjeje. 

Mjalti: Mjalti është hidratues dhe qetësues dhe ka veti të rëndësishme antibakteriale dhe anti-mykotike.
Panthenol: Një provitaminë me aftësi hidratuese, hidratuese, që ka veti anti-inflamatore dhe mbrojtëse. Ndihmon në parandalimin e acarimit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi