Glowyskinshop.com

KWAILNARA Banana Milk Body Lotion 560g

Lek 1,490 Lek 2,190
Një locion trupi shërues që harmonia e ëmbël e bananes dhe pelte mbretërore i jep jetë lëkurës së lodhur. Përmban proteina qumështi e cila është efektive për heqjen e keratinës dhe për t'i dhënë shkëlqim lëkurës duke e bëre lëkurën e ashpër të butë.
Ekstrakti 99,5% i pastër i bananes kujdeset për qelizat e vdekura të lëkurës në trup dhe krijon një teksturë të butë si banane.
Me përmbajtje proteine qumështi që e bën trupin e ashpër të hidratuar dhe me shkëlqim, 'Locioni i Trupit me Qumësht Banana që Pi Lëkura' përthithet me shpejtësi në lëkurë pa ngjitje.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi