Glowyskinshop.com

KWAILNARA Banana Milk Body Cleanser 560g

Lek 1,490 Lek 2,190
Nje lares trupi fantastik qe do ushqeje shqisat tuaja dhe do kujdeset per rritjen e elasticitetit te lekures tuaj. Ky pastrues natyral i trupit përmban ekstrakt banane, i cili do t'i sigurojë lëkurës tuaj vitalitet dhe një shkëlqim të shëndetshëm. Përmban 99.5% ekstrakt të pastër bananeje të pasur me acid tanik qe është efektiv për elasticitetin e lëkurës, i jep jetë të re lëkurës së lodhur. Flluska e butë do të pastrojë butësisht dhe do të largojë papastërtitë nga lëkura juaj. Do të lërë lëkurën tuaj të ndjehet e pastër, e freskët dhe e bute.
Ekstrakti i bananes kujdeset për qelizat e vdekura të lëkurës në trup dhe krijon një strukturë të butë si banane.


Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi