Koelf

Koelf Ruby & Bulgarian Rose Eye Patch 60pcs

Lek 1,690 Lek 1,990

Eye patches te mbushura me pluhur rubini dhe ujë trëndafili bullgar.Funksioni i tyre është anti-plakje, ushqejnë dhe lagështojnë lëkurën rreth syve, duke zbutur linjat e shprehjes me një veprim ndriçues falë pranisë së Centella Asiatica. Struktura e veçantë e hidrogelit lejon ngjitje të shkëlqyeshme dhe maksimizon thithjen e përbërësve aktivë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi