Glowy Skin Albania

Koelf Rose Petal Satin Hair Mask 1pcs

Lek 690
A e dini se shampoja nuk mjafton për t'i bërë flokët të shëndetshëm dhe të mëndafshtë?
Marka jonë e preferuar koreane Koelf ka krijuar një produkt të ri për të ndihmuar floket dhe skalpin tuaj. 

Ju prezantojmë maskën për trajtimin e flokëve me esencë sufle trëndafili🌸. Përmban amino përbërës që i bëjnë flokët me shkëlqim dhe e mbajnë skalpin tuaj të lagësht dhe të shëndetshëm.

Kjo maskë do të ngopë flokët tuaj me përbërës të dobishëm, do të qetësojë skalpin tuaj dhe do të parandalojë zbokthin.

Kushtojini vëmendje flokëve tuaj vetëm për 20 minuta dhe shijoni bukurinë e tyre💓

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi