Glowyskinshop.com

Koelf Rose Petal Leg Mask

Lek 590
Një maskë këmbësh si çorape për kujdesin e këmbëve të thata dhe të vrazhda dhe pulpave të lodhur. Formuluar me ekstrakt trëndafili, arnika, fara kafeje dhe mentol, ben qe këmbët dhe pulpat te ndjehen të buta dhe të shplodhura pas përdorimit duke reduktuar ënjtjen.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi