Glowyskinshop.com

Koelf Rose Petal Hand Mask

Lek 490

Një maskë duarsh me esencë trëndafili souffle, e cila zbut dhe hidraton lëkurën e ashpër të duarve. Vendoseni në duar dhe lëreni të veprojë për 10-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi