Glowyskinshop.com

Koelf Rose Petal Foot Mask

Lek 490

Një maskë këmbësh me esencë trëndafili, e cila zbut dhe hidraton lëkurën e ashpër të këmbëve. Vendoseni në këmbë dhe lëreni të veprojë për 10-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi