Glowyskinshop.com

KLAVUU Pearlsation Completed Revitalizing Pearl Eye Cream 20ml

Lek 3,990
Ky krem ​​i lehtë ne trajte xheli xhel për sytë, lufton rrathët e zinj dhe rrudhat, me një bollëk përbërësish efektivë kundër plakjes në formulimin e tij. Falë tij, ju do të shihni që shkëlqimi i rinisë suaj të rrezatohet përmes syve tuaj ndërsa kremi përthithet shpejt në lëkurën tuaj dhe mund t'i thoni lamtumirë rrathëve të errët të bezdisshëm dhe të zbuloni bukurinë e përjetshme nga brenda. Ju gjithashtu mund ta aplikoni atë në fytyrën tuaj, në mjekër dhe faqe për të ndriçuar tonin e fytyrës tuaj dhe për të përmirësuar njollat ​​e errëta në fytyrën tuaj. Kompleksi Detar i përbërë nga ekstrakte nga Enteromorpha Compressa, Laminaria Japonica dhe Chlorella Vulgaris përmirësojnë elasticitetin e lëkurës rreth syve dhe i bëjnë ato të forta. Kjo zbut rrudhat dhe linjat e holla rreth syve dhe i bën ato me shkëlqim dhe tërheqës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi