Glowyskinshop.com

Klavuu Nourishing Care Lip Sleeping Pack 20gr

Lek 1,490
Klavuu Nourishing Care Lip Sleeping Pack pasurohet me vajra ushqyes avokadoje, bajamesh të ëmbla dhe farave të kajsisë për të transformuar buzët nga të plasaritura në të buta dhe te mendafshta gjatë natës. Maska ndihet e mëndafshtë, jo ngjitëse dhe freskon dhe qetëson menjëherë buzët e dehidratuara.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi