Glowyskinshop.com

Klavuu BLUEPEARLSATION High Coverage Marine Collagen Aqua Cushion #23

Lek 2,490 Lek 2,990

Një fondatinë kompakte e veçantë sepse jo vetëm sjell mbulim të imperfeksioneve të lëkurës por ofron hidratim të thellë nga kolagjeni dhe komplekset marine, efekt ndriçues dhe kundër rrudhave, si dhe mbrojtje nga rrezet UVme spf50+PA++++.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi