Glowyskinshop.com

Klairs Rich Moist Soothing Serum

Lek 1,890 Lek 3,190
Serumi KLAIRS Rich Moist Soothing është një serum i butë hidratues që ndihmon në mbajtjen e barrierës së lëkurës tuaj të shëndetshme. Ky serum hidratues ul temperaturën e sipërfaqes duke siguruar një hidratim të thellë për të qetësuar dhe ftohur lëkurën. Ai rimbush nivelin e lagështisë së lëkurës dhe i jep asaj një shkëlqim të butë dhe rrezatues gjatë gjithë ditës.
Formuluar me një koktej ekstraktesh organike me bazë bimore, duke përfshirë ekstrakte selino, karrota dhe brokoli për të rivendosur nivelet e lagështisë dhe për të qetësuar lëkurën. Acidi hialuronik punon për të hidratuar dhe ngopur lëkurën, ndërsa lulja e lotusit (e pasur me vitaminë C) dhe ekstrakti i rrënjës së jamballit ndriçojnë dhe parandalojnë njollat ​​e pigmentimit. Së bashku, këta përbërës punojnë për të luftuar inflamacionin, për lëkurë të shëndetshme dhe të lumtur.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi