Glowyskinshop.com

KLAIRS Midnight Blue Youth Activating Drop 20ml

Lek 3,890
Midnight Blue Youth Activating Drop është një serum nate kundër plakjes që punon për të përmirësuar pamjen e linjave të holla dhe për të përmirësuar strukturën e përgjithshme të lëkurës, ndërsa riparon lëkurën e dëmtuar për të krijuar një pengesë më të fortë në lëkurë. Formuluar me një përmbajtje të lartë të dy llojeve të faktorëve të rritjes së epidermës, peptideve, të cilat secili vepron në rrudhat thellë në lëkurë dhe në rrudhat në sipërfaqen e lëkurës. Ekstrakti i boronicës është një antioksidant i fortë që maksimizon përfitimet kundër plakjes së serumit.
Përmban një formulë të koncentruar kundër plakjes që përfshin EGF dhe bFGF, peptide me cilësi të lartë të njohur për aftësinë e tyre për të përshpejtuar aftësinë e lëkurës për t'u rigjeneruar dhe shëruar, ndihmojnë në sintezën e kolazhit, vonojnë shenjat e plakjes dhe forcojnë barrierën e lëkurës, e cila. rezulton në lëkurë më të fortë dhe më elastike. Shtimi i Guaiazulene, përgjegjës për nuancën blu të serumit, do të thotë se ky serum është gjithashtu fantastik për qetësimin dhe riparimin e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi