Glowyskinshop.com

Klairs Fundamental Eye Awakening Gel

Lek 3,490
Xheli i syve Fundamental Eye Awakening përmban doza të fuqishme të ekstraktit të çajit te zi të pasur me antioksidantë dhe peptideve që punojnë së bashku për të mbështetur një pamje të shëndetshme  dhe elastike rreth syve. Gjithashtu jep një nxitje hidratimi për të ndihmuar në ringjalljen e zonës së thatë dhe të lodhur të syve. 

 

Kjo formulë e lehtë xhel përmban kafeinë dhe ekstrakt të fasules së kuqe për të ofruar përfitime kundër plakjes, ndriçon rrathët e errët poshtë syve, si dhe redukton inflamacionin dhe fryrjen. Vaji i arganit dhe vaji i farës së jojobës hidratojnë, ndërsa ekstrakti i çajit jeshil ndihmon në qetësimin e lekures. Tekstura e ftohtë dhe hidratuese e xhelit siguron një përfundim freskues dhe përthithet shpejt, duke lënë një fund të lëmuar, kështu që aplikimi i grimit është i lehtë. Në një pompë të thjeshtë sanitare, xheli për zgjimin e syve Klairs Fundamental është perfekt për mëngjeset e ngarkuara dhe stilin e jetës së ngarkuar, kështu që do të dukeni të freskët (edhe nëse nuk keni fjetur një natë të plotë... nuk do ta tregojë!)

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi