Glowyskinshop.com

Kaja beauty JOYSTICK 01 BONUS BANANA

Lek 1,690
Fiksoni makeup-in tuaj duke përdorur Joystick vegan të Kaja! Formula e lehtë ngjitet mirë në lëkurë, ndërsa pluhuri i saj i lëmuar, i mëndafshtë zvogëlon shkëlqimin, turbullon njollat ​​dhe vendos grimin për një përfundim të përsosur. Aplikojeni me një furçë të integruar. Zgjidhni nga dy nuanca.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi