Glowyskinshop.com

Kaja beauty JELLY CHARM 03 BERRY COLADA

Lek 2,190
Një tint buzësh dhe blush i lehtë, i ndërtueshem,  formuluar me përbërës hidratues për një ngjyrë te gjalle. E ardhur në një teksturë të ngjashme me pelte me një fund me shkëlqim, formula garanton aplikim të qetë dhe konsum afatgjatë. Ndihet rehat dhe hidratues në buzë falë përbërësve ushqyes si ekstraktet e manave, ekstrakti i limonit dhe squalane.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi