Glowyskinshop.com

Kaja beauty GLOSS SHOT 01 CRYSTAL CLEAR

Lek 1,590
Shkëlqyes buzësh që hidraton, mbush dhe rrit volumin e buzeve. Lip gloss i buzëve është me aromë natyrale, jo ngjitës dhe afatgjatë. Blini asortimentin tonë unik të ngjyrave sot!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi