Glowyskinshop.com

Kaine Green Fit Pro Sun 55ml

Lek 2,190
Kaine - Green Fit Pro Sun SPF50+ PA++++ 55ml është një krem ftohës me mbrojtje nga dielli, teksturë të lehtë dhe përbërës vegan.

Filtrat e tij hibridë bllokojnë rrezatimin UVA dhe UVB, ndërsa përbërës të tjerë si pantenoli, uji i bambusë, acidi hialuronik, ekstrakti i mentes dhe ekstrakti i gjetheve të çajit jeshil ofrojnë shërim, qetësim, reduktim të acarimit, hidratim, rigjenerim, veti antioksidante, anti-inflamatore dhe efekte forcuese.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi