Glowyskinshop.com

KAHI Wrinkle Bounce Moisturizing Stick 9g

Lek 3,490 Lek 4,490

Me siguri e keni parë këtë balsam shumë viral në disa nga Kdramat tuaja të preferuara.


Ky balsam shumëfunksional dhe thellësisht hidratues është një produkt viral, shume i preferuar nga të famshmit koreanë deri në atë pikë sa 3 shiten çdo sekondë. Ky balsam i jashtëzakonshëm i jep lëkurës së lodhur dhe të thatë një nxitje hidratimi dhe një pamje te vesës, me shkëlqim në çdo kohë të caktuar. I njohur gjithashtu si "balsami kundër rrudhave", ai ka teknologjinë kundër bllokimit të dritës blu, e cila mbron lëkurën tuaj nga rrezet e dëmshme të emetuara nga pajisjet që po shikojmë çdo ditë. Jo vetëm që përdoret për lëkurën, por funksionon edhe si balsam buzësh!

Sekreti i këtij produkti është në koktejin e tij të jashtëzakonshëm të përbërësve luksozë të yjeve: Kompleksi Salmon, Kolagjeni, PDRN dhe vaji i fermentuar Jeju. Si rezultat, ky balsam ndriçon, rrit sintezën e kolagjenit në lëkurë për të rikthyer elasticitetin, i jep lëkurës hidratim afatgjatë dhe ndihmon në minimizimin e shfaqjes së poreve. Është gjithashtu një produkt fantastik për të ndihmuar në parandalimin e tharjes ose formimit të grimit gjatë gjithë ditës, ndërkohë që rrit fuqinë e qëndrueshme të grimit. Me bonusin e shtuar të të qenit super i lehtë për t'u mbajtur, është një përbërës i ri i domosdoshëm në çantën/xhepat tuaj!

Përbërësit e Kahi kalojnë nëpër një proces të gjatë dhe të mundimshëm fermentimi 3-fazor prej 744 orësh, në mënyrë që produktet e tyre të mos prodhohen në masë. Teknologjia e patentuar nga Filmexel, një biofilm natyral i bërë nga alga deti vepron si një barrierë natyrale kundër faktorëve të dëmshëm mjedisor, heq dhe ndihmon me rrudhat dhe e bën lëkurën më rrezatuese. Ky multi balsam përmban gjithashtu antioksidantë dhe elementë anti-plakje nga manaferrat skisandra, rrënja e kërpudhave, fara e gardianisë dhe tumerik për ndriçimin dhe përmirësimin e lëkurës

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi