Glowy Skin Albania

JUMISO - Snail Mucin 95 + Peptide Facial Essence 140ml

Lek 2,290

Esencë e formuluar me 95% sekretat të mucinës së kërmillit që hidraton  dhe ushqen lëkurën duke i ofruar veti antirrudhë. E pasur me 5 lloje peptidesh të cilat rrisin elasticitetin e lëkurës duke i dhënë një pamje më të tërhequr. Ingredientët shtesë si pantenoli dhe allantoina qetësojnë dhe riparojnë barrierën e lëkurës.

E provuar klinikisht që nuk përmban ingredientë komedogjenë.

Produkti përshtatet me të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë edhe lëkurat me tendencë akneike.

Formulë pa fragrancë

Përdorimi:

Përdoret çdo ditë në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes, pas aplikimit të tonikut, në lëkurë pak të njomë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi