Glowyskinshop.com

Jumiso All day Vitamin Brightening&Balancing Facial Serum 30ml

Lek 1,890 Lek 2,490

Një serum i pasur me vitamina A, B, D, E, K, C i cili përmirëson dramatikisht aparencën e hiperpigmentimit dhe zonave të errëta duke risjellë balancën e mëndafshtë të lëkurës. Tekstura nuk krijon ndjesi ngjitëse dhe është e pasuruar me ingredientë si Vitamin Tree extract (86,14%),Centella Asiatica Extract, e cila qetëson dhe shëron shenjat e akneve, Hyaluronic Acid dhe Chamomilla Recutita Flower Extract, të cilat japin një hidratim të thellë ndërkohë që rregullojnë nivelin e sebumit. Pas pastrimit dhe tonerit, aplikojeni dhe masazhojeni derisa te perthithet.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi