Glowyskinshop.com

A'pieu Juicy-Pang Sparkling Tint #CR01 4.5g

Lek 1,090 Lek 1,590
Nje shkelqyes buzesh me kohezgjatje te larte. Ekstrakti i mjaltit, ekstrakti i mollës dhe i trëndafilit, të cilat janë të shkëlqyera për hidratimin e buzëve, formojnë një shtresë hidratuese për të mbajtur lagështinë për një kohë të gjatë. Uji i gazuar dhe pudra perla/rubini u japin vitalitet buzëve dhe i japin efekte kondicionimit të lëkurës. Duke përzier nuanca dhe ngjyra të ndryshme, mund të krijoni ngjyra më tërheqëse dhe të bukura.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi