Glowy Skin Albania

JMSOLUTION Pure Fish Collagen Blue Mask Firming

Lek 490
Një maskë pëlhure kolagjeni e bën lëkurën më të dendur dhe më të fortë, zbut mikroreliefin, rikthen qëndrueshmërinë dhe elasticitetin. Serumi i maskës ka një efekt shtrëngues, ndihmon në luftimin e poreve të zmadhuara dhe përmirëson strukturën e lëkurës. Produkti rikthen, qetëson irritimin dhe skuqjen, zvogëlon inflamacionin, barazon tonin dhe hidraton intensivisht për një kohë të gjatë. 9 lloje të acideve hialuronik depërtojnë në shtresat e thella të epidermës, hidratojnë në mënyrë aktive qelizat dhe ndihmojnë në ruajtjen e lagështirës në lëkurë. Kolagjeni i hidrolizuar rikthen strukturën e epidermës nga brenda, forcon muret qelizore dhe përmirëson metabolizmin e proteinave. Mbështet matricën e lëkurës, zbut rrudhat dhe rrudhat. Kompleksi i patentuar PhytoIN AC Bright ndihmon në forcimin e funksioneve mbrojtëse të lëkurës, duke parandaluar ndikimet negative mjedisore dhe gjithashtu siguron hidratim maksimal të lëkurës dhe parandalon humbjen e lagështisë. Produkti ka një konsistencë të trashë dhe përthithet shpejt nga lëkura pa formuar ngjitje ose shtrëngim. Rekomandim: maska ​​mund të përdoret para grimit; në kujdesin e natës; "Kujdes me një hap" - i përshtatshëm për kujdesin me një hap.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi