Glowyskinshop.com

JMsolution Marine Luminous Pearl Deep moisture Mask Pearl

Lek 490

Maske me tre hapa per kujdes te trefishte, hidratues, rigjenerues dhe ndricues.

HAPI 1:
Esencë hidratuese që mund të përdoret si përforcues përpara përdorimit të maskës. Ofron hidratim të lehtë me acide të trefishta hialuronik dhe energji detare.

HAPI 2
Maska me lagështi të thellë përmban energji detare me veti vitalizuese nga uji i pastër Kangwon-do i detit të thellë, kolagjen detar dhe ekstrakt perlash për një teksture të pastër dhe me shkëlqim.

HAPI 3 Krem për sytë 
Kremi per sytë që mund të përdoret jo vetëm rreth syve dhe qafës, por edhe në të gjithë fytyrën tuaj. 

Ekstrakti i perlës i mbushur me shumë përbërës të ndryshëm ushqyes si aminoacide, kalcium dhe minerale ofron ndihmë për të rivendosur ekuilibrin e lëkurës, promovon rigjenerimin e lëkurës dhe shëron njollat, duke siguruar një shkëlqim natyral, të butë dhe rinor për lëkurën

 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi