Glowyskinshop.com

JMsolution Glow Luminous Aurora Mask

Lek 250 Lek 490
Esenca e shndritshme e Aurora Glow Luminous me ekstrakt perlash ndihmon në ndriçimin e lëkurës dhe maksimizon nivelin e lagështisë dhe të ushqyerjes në lëkurën e thatë dhe të dehidratuar. Kjo maskë synon të transformojë lëkurën e thatë dhe pa jete në lëkurë të shndritshme dhe me shkelqim.

Ky serum vaji përbëhet nga Efekti i Trefishtë i JM Solution:

Energjia vitale e luleve – Uji i trëndafilit dhe ekstrakti i luleve të qershisë sjellin lëkurë të shendetshme dhe me shkëlqim.

3 lloje të peptideve – Acetyl Hexapeptide-8, Copper Peptide dhe Palmitoyl Pentapeptide-4 forcon lëkurën dhe zbut rrudhat

Acidi hialuronik i trefishtë – Molekula të madhësive të ndryshme lejojnë që lëkura të hidratohet nga shtresat më të thella dhe rrit lagështinë natyrale të lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi