Glowyskinshop.com

JM SOLUTION ReLeaf Fit Heartleaf Extract Mask 35ml

Lek 390
Një maskë qetësuese e formuluar me 50% ekstrakt të gjetheve të zemrës për të qetësuar dhe hidratuar lëkurën e irrituar dhe të ndjeshme.

Ekstrakti i gjetheve të zemrës është një përbërës i pasur me antioksidantë dhe polisakaride, të cilët janë anti-inflamator dhe antibakterial. Mbyll lagështinë, qetëson irritimin dhe mbron pengesën e lëkurës.
Allantoin, Panthenol dhe Lëngu i Mështeknës mbështesin një pengesë të shëndetshme të lagështisë, duke rivendosur ekuilibrin e hidratimit brenda lëkurës dhe përmirëson mbajtjen e lagështisë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi