Jm solution

JM Solution Honey Luminous Royal Propolis Mask (10 maska)

Lek 2,190

 

Maske pambuku e pasur ne propolis, propolis jeshil dhe mjalte, maksimizon nivelin e lagështisë dhe të ushqyerit në lëkurën e thatë dhe të dehidratuar. Ushqen lekuren intensivisht, trajton shenjat e moshes dhe hiperpigmentimin. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi