Glowy Skin Albania

JM Solution Glory Aqua Tocopherol Vitamin C Mask Deluxe

Lek 290
Nje maske pambuku me efekt te fuqishem rigjenerues, antioksidues, dhe zbardhues. Hidraton në mënyrë perfekte lëkurën duke ndihmuar dhe në ruajtjen e lagështirës. Zbut pigmentimin e padëshiruar, zbut strukturën e lëkurës, siguron një shkëlqim të shëndetshëm. Maska neutralizon efektet negative të rrezatimit ultravjollcë, parandalon oksidimin e qelizave dhe ngadalëson fotoplakjen. Produkt i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Mund të përdoret gjithashtu gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi