Glowyskinshop.com

JM Solution Disney Selfie Nourishing Pomegranate Mask

Lek 390
Maska e pambukut me ekstrakt shege ka një efekt rigjallërues dhe rinovues, lufton rrudhat, barazon tonin, largon skuqjen, tonifikon teksturen. Maska e le lekuren më elastike dhe të tonifikuar, e pasuron me lëndë ushqyese, duke parandaluar shfaqjen e thatësisë dhe dehidratimit. Përmban ekstrakt shege, ekstrakt hibiskusi dhe probiotikë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi