Glowyskinshop.com

Jm solution DISNEY QUICK ROUTINE VITAL VITA C MASK 30EA

Lek 1,690 Lek 2,490
Një grup maskash ndriçuese me vitaminë C Maska JMsolution Quick Routine Vital Vita C janë të përshtatshme për kujdesin e shpejtë të përditshëm të lëkurës: produkti rrafshon tonin, eliminon dobësinë dhe shenjat e lodhjes, i jep lëkurës një shkëlqim natyral dhe hidraton në mënyrë perfekte. Dizajni i ndritshëm i paketimit me personazhet tuaj të preferuar të Disney-t e bën kompletin një dhuratë të shkëlqyer. Përmban hidrolat limoni, vitamina C, E & B12, plus beta glukan, kompleks aminoacidesh dhe probiotikë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi