Glowyskinshop.com

JM Solution Disney Quick Routine Nourishing Honey Mask 30pcs

Lek 2,490
Një grup maskash për çdo ditë: një maskë për fytyrën me mjaltë ushqen dhe hidraton në maksimum lëkurën e thatë dhe të dehidratuar.

Mjalti është i famshëm për vetitë e tij anti-inflamatore dhe baktericid, përballon shpejt irritimet e ndryshme, zbut, përmirëson tonin dhe elasticitetin e lëkurës dhe neutralizon lëkurën e thatë.

Ekstrakti i propolisit ka për qëllim ushqimin dhe mbrojtjen e lëkurës, rikthen ekuilibrin hidro-lipid, forcon barrierën mbrojtëse dhe mbron lëkurën nga efektet e dëmshme të faktorëve të jashtëm, lufton lëkurën dhe tharjen e lëkurës, duke e ushqyer dhe zbutur atë.

Vetia antibakteriale e propolisit do të ndihmojë në parandalimin e inflamacionit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi