Glowyskinshop.com

Jm solution DISNEY QUICK ROUTINE BARRIER CICA MASK 30EA

Lek 1,690 Lek 2,490
Seti i maskave JMsolution Quick Routine Barrier Cica përmban 30 maska ​​për të hidratuar, lehtësuar irritimin dhe zbutur lëkurën. Produkti qetëson menjëherë, forcon barrierën mbrojtëse natyrore, zvogëlon skuqjen dhe zbut mikrorelievin. Dizajni i ndritshëm me personazhet e Disney-t e bën kompletin një dhuratë të shkëlqyer. Përmban 6 derivate Centella Asiatica, ujë deti, një kompleks aminoacidesh dhe probiotikë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi