Glowyskinshop.com

Jm Solution ACTIVE Pink Snail Brightening Mask Prime

Lek 490

Maska ndriçuese ACTIVE Pink Snail me esencën rozë të kërmillit i jep lekures vitalitet duke e bërë lëkurën tuaj të shkëlqejë. Një maskë me veti rigjeneruese dhe zbardhuese qe përshtatet me te gjitha tipet e lekures. Filtrati i sekretimit të kërmillit dhe vitamina B12 (Cyanocobalamin) ndihmon që lëkura juaj të duket e rigjallëruar dhe me elastike pas cdo perdorimi. Esenca e dendur e kërmillit që absorbohet shpejt ndihmon për të bërë tonin e pastër dhe të njëtrajtshëm të lëkurës. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi