Glowyskinshop.com

JM solution ACTIVE Jellyfish Vital Mask

Lek 490
E pasur me kolagjen dhe ekstrakt nga kandili i detit, Maska Aktiv Jellyfish Vital nga JM Solution hidraton lëkurën plotesisht. Kjo maskë është e pasuruar edhe me përbërës qetësues si Calendula dhe Mugwort, duke e bërë atë të përshtatshme edhe për lëkurën e ndjeshme.

Përbërësit që duam:

Kolagjeni: Vepron si një agjent lidhës për ujin, duke e bërë lëkurën të butë, të lëmuar dhe elastike.
Mugwort: Qetëson dhe shëron lëkurën, ka veti anti-inflamatore, antibakteriale. Përbërës ideal për lëkurë të ndjeshme, të prirur ndaj akneve.
Calendula: Një ekstrakt bimor shërues i plagëve që përmban flavanoidë që kanë aftësi anti-inflamatore dhe antioksiduese.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi